• Detail firmy

Delta Data, s.r.o.

Základní popis

Nabídka vedení účetnictví a zpracování daňové evidence či mzdové agendy. Zajištění zřízení firmy, pobočky nebo dceřinné společnosti na Slovensku.

Adresa

Nádražní 174/29
589 01 Třešť

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25592955
  • Služby

Výrobky, činnosti

vedení účetnictví

Nabídka vedení účetnictví a zpracování daňové evidence či mzdové agendy.

Kontaktní údaje

Telefon: 567 303 808
Mobil: 602 773 844
Fax: 567 303 808
E-mail: ucetnictvi@jihlavsko.com
WWW: www.ucetnictvi.jihlavsko.com

Kontaktní osoba

Erik Krejčí - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.

Ing. Marie Čechová - účetní

Komplexní účetní služby se specializací na firmy s větším počtem zaměstnanců, zejména z Jemnice a okolí. Zaměřujeme se především na účetní a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, zpracování roční účetní uzávěrky a další služby, které s účetnictvím souvisí, včetně poradenství - komunikujeme telefonicky i e-mailem. Zajišťujeme rovněž zastupování klientů při kontrolách na OSSZ, ZP, ÚP, FÚ.

Ing. Kamil Rod - Daňový poradce

Daňový poradce pro Vysočinu, Prahu a okolí. Již 20 let se zabývám zpracováním mezd, vedením účetnictví a daňové evidence. Poskytuji daňové poradenství, zajistím kontrolní hlášení DPH, zastupuji klienty před Finančními úřady. Jsem držitelem Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradců pod evidenčním číslem 2168. Díky bohatým zkušenostem v daňové problematice Vám garantuji 100% spokojenost.