• Detail firmy

Deloyd Czech s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem a servisem trezorů. Nabízíme trezory a sejfy do zdi, podlahy i na úschovu zbraní, ohnivzdorné sejfy, trezorové skříně a podobně.

Adresa

Plynární 1093/27
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28361512
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

trezory

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 700 129
E-mail: info@trezory-keymart.cz
WWW: www.trezory-keymart.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Charvátová - Jednatel

Mobil: +420 222 957 247

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.