• Detail firmy

DEKSTONE s.r.o.

Základní popis

Dodávky a zpracování přírodního kamene z celého světa. Prodej doplňkových materiálů na lepení a údržbu výrobků z kamene. Nabídka dlažeb a obkladů, parapetů, schodů, desek a dalších.

Adresa

Tiskařská 10/257
108 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27643671
DIČ:  CZ27643671

Výrobky, činnosti

Výrobky z přírodního kamene

DEKSTONE nabízí široký sortiment výrobků z přírodního kamene. V nabídce jsou dlažby a obklady, parapety, schody, desky, fasády a další.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 054 284
Fax: +420 234 054 291
E-mail: atelier@dektrade.cz
WWW: www.dekstone.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vít Kutnar - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Enthera spol. s r.o.

Nabízíme dřevěná eurookna, plastová okna, interiérové i vchodové dveře, výrobu masivních schodišť a vrat včetně příslušenství a zajištění montáže. Poskytujeme poradenství a servis v oboru.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.