• Detail firmy

Oksana Shatilova

Základní popis

Kompletní realizace textilních interiéru. Hlavní bod - atypické modely, originální řešení v barokním a klasickém stylu. Na základě přaní navrhneme optimální řešení s odhadem na funkčnost, barevnost, nadčasovost interiéru.

Adresa

Klenovice 4
262 56 Milešov

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69504458
DIČ:  CZ7259099958

Výrobky, činnosti

Návrhy interiérů.

Kontaktní údaje

E-mail: cz.dekorservis@gmail.com

Kontaktní osoba

Ing. Oksana Shatilová - Majitel

Mobil: +420 773 029 092
E-mail: cz.dekorservis@gmail.com
Další firmy v oboru

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

TRUZAM - zakázková výroba interiérů

Zaměřujeme se na zakázkové truhlářství. Specializujeme se na výrobu kuchyní na míru, obývacích stěn, schodišť, kancelářského a zahradního nábytku.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.