• Detail firmy

DEKOS AUDIT s.r.o.

Základní popis

Vedení účetnictví a daňové evidence. Poskytování auditorských služeb, daňového a účetního poradenství včetně zpracování daňových přiznání.

Adresa

Zákostelní 664/11
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26770601

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 819 035
E-mail: jvh@dekos.cz
WWW: www.dekos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslava Voharčíková - Jednatel

Mobil: +420 602 340 400
Další firmy v oboru

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

LR SERVIS Daňové poradenství

Poskytujeme daňové poradenství, účetní služby a auditorské služby pro organizace, firmy i drobné živnostníky. Naše činnost zahrnuje služby externího vedení účetnictví včetně vedení daňové agendy a vypracování daňových přiznání. Zabýváme se také auditorskou činností. Zajišťujeme důkladné kontroly účetnictví dle požadavků platné právní legislativy.

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.