• Detail firmy

Dekorace One, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme kvalitní dekorativní předměty do interiérů i exteriérů. Nabízíme prodej mrazuvzdorné keramiky, LED osvětlení, dekorativního kamene, sezónních květin a dekorativních předmětů.

Adresa

Švejcarovo náměstí 2660/1
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24144274
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Mrazuvzdorná keramika

Dodáváme kvalitní mrazuvzdornou keramiku. Mrazuvzdorná keramika je vhodná na zahradu pro výsadbu květin nebo jen jako dekorace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 795 611
E-mail: info@dekorace1.cz
WWW: www.cs.dekorace1.cz

Kontaktní osoba

Bc. Tomáš Kolinger

Další firmy v oboru

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.

Jiří Zitta - Š&Z sdružení

Specializujeme se na instalaci automatických závlahových systémů do zahrad, parků, skleníků, na terasy domů, sportoviště či golfová hřiště. Provádíme instalaci umělých živých plotů, zahradního osvětlení a další.