• Detail firmy

DEIWIX, s.r.o.

Základní popis

Jsme firma s ruční výrobou salátů, pomazánek, aspiků, baget aj. Jsme malá, pružná firma a v tomto duchu a obrazu rozvíjíme distributorskou síť.

Adresa

Sokolská třída 1615/50
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28598539

Výrobky, činnosti

Catering a rauty

Kontaktní údaje

Telefon: 724 053 922
E-mail: deiwix.lahudky@seznam.cz
WWW: www.kralovskelahudky.cz

Kontaktní osoba

DAVID BUKOVJAN - Jednatel

Mobil: 606 900 747

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

IPROKOS spol. s r. o.

Zajišťujeme pohoštění pro oslavy, rauty, sportovní akce a jiné zajímavé události. Nabízíme teplou i studenou kuchyni nebo cukrářské výrobky vyrobené z kvalitních a čerstvých surovin.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.