• Detail firmy

Deiko services, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej zemních vrutů, plotů, pouličních solárních lamp a dopravního značení. Nabídka poradenství v oblasti optimalizace firemních procesů.

Adresa

Chotěboř-Střížov 28
583 01 Chotěboř

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25297058

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej zemních vrutů, plotů

Výroba a prodej zemních vrutů, plotů, pouličních solárních lamp a dopravního značení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@deikoservices.cz
WWW: www.deikoservices.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Čermák - Jednatel

Mobil: +420 737 732 082

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.

LUME Servis - Stroje pro zemědělství

Nabízíme stroje pro zemědělství. Prodáváme nové i použité zemědělské stroje, náhradní díly pro zemědělskou techniku a různé příslušenství - elektrodíly, pohony, sítě, motouzy, fólie, konzervanty, pytle, dílenské nářadí, potřeby pro chov zvířat a další. Dále provádíme záruční a pozáruční servis strojů a montáž čelních nakladačů.

Pavel Příhonský - Zámečnictví, kovovýroba

Naše firma se zabývá kovovýrobou, stavebními zámečnickými pracemi a svařováním. V rámci kovovýroby nabízíme mimo jiné výrobu zábradlí, schodů, mříží, zhotovíme kovová vrata, ploty a jiné prvky. Působíme v kraji Vysočina.