• Detail firmy

Degast Moravia, s.r.o.

Základní popis

Provádíme revitalizaci panelových domů, ploché a šikmé střechy, fasádní zateplovací systémy. Nabízíme výstavbu rodinných domů na klíč, plastová okna, izolace, zámečnictví, klempířství, zednictví. Také prodáváme obklady, dlažby a půjčujeme lešení.

Adresa

Císařská 88
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27817717

Výrobky, činnosti

Ploché a šikmé střechy

Kontaktní údaje

Fax: 226 015 038
E-mail: info@degast-moravia.cz
WWW: www.degast-moravia.cz

Kontaktní osoba

VLADIMÍR SEIFERT - Jednatel

Mobil: 736 537 639
Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.