• Detail firmy

DEGAS s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem svařovací techniky a materiálu pro oblast kovovýroby. Dodáváme brusiva, elektrické ruční nářadí, vzduchotechniku a technické plyny. Dále nabízíme autogenní techniku, měřidla, ochranné pomůcky, průmyslovou chemii, strojírenské nářadí a svařovací zdroje.

Adresa

Hulínská 1802/1A
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46967567
DIČ:  CZ46967567
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  11
Roční obrat:  40000000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Svařovací technika Kroměříž

Zabýváme se prodejem svařovací techniky. Nabízíme techniku pro obloukové svařování MIG/MAG, svařování obloukovou elektrodou, svařování TIG a další.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 797 307
E-mail: simona.hruba@degas-km.cz
WWW: www.degas-km.cz

Kontaktní osoba

Jana Hrubá - Majitel

Simona Hrubá

Další firmy v oboru

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.