• Detail firmy

DEFIRE, spol. s r.o.

Základní popis

Naše realitní kancelář nabízí prodej či pronájem bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Poradíme s profinancováním investičního záměru na základě vašich aktuálních možností.

Adresa

Vinohrady, Lucemburská 1578/3
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27613097
DIČ:  CZ27613097

Výrobky, činnosti

Reality

Naše realitní kancelář nabízí prodej či pronájem bytů, domů, pozemků a komerčních prostor.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 231 002
Mobil: +420 604 420 444
E-mail: vinfo@defire.cz
WWW: www.defire.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Hejra - Jednatel

Mobil: +420 602 328 234
E-mail: jaroslav.hejra@defire.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.