• Detail firmy

DEFEND CENTRAL EUROPE a.s.

Základní popis

Společnost se specializuje na prodej mechanických i elektronických zabezpečovacích systémů pro automobily, pojišťení aut.

Adresa

Plaská 622/3
150 00 Praha 5 - Malá Strana

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25567390
DIČ:  CZ25567390
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej mechanických i elektronických zabezpečovacích systémů pro automobily, pojišťení aut.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 800 222 900
WWW: www.defend.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Vojtek - Předseda představenstva

Ing. Lubomír Hořák - Člen představenstva

Mariia Hisem - Člen představenstva

Další firmy v oboru

VIDA servis, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme opravy automobilů včetně oprav karoserií. Využíváme autodiagnostiku ke zjištění závad v řídící jednotce. Zabezpečujeme veškeré karosářské a autolakýrnické práce. Autoservis sídlí v Praze 3 nedaleko centra města.

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.