• Detail firmy

DEEN SOLUTIONS, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme projektovou činnost ve výstavbě, dodávku technologických prvků, komplexní inženýrskou činnost a překladatelské služby.

Adresa

Očadlíkova 1344
769 01 Holešov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29273901

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost

Nabízíme projektovou činnost ve výstavbě, dodávku technologických prvků, komplexní inženýrskou činnost a překladatelské služby.

Kontaktní osoba

Josef Váverka - Jednatel

Telefon: +420 573 350 000
Mobil: +420 602 350 091
E-mail: info@deensolutions.cz
WWW: www.deensolutions.cz
Další firmy v oboru

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

Ing. Vlastimil Zatloukal

Poskytujeme především služby stavebního managementu, posouzení staveniště, studie proveditelnosti, kontrolu prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství.