• Detail firmy

DECORHOUSE s.r.o.

Základní popis

Dekorační a aranžovací materiály,Svítidla, osvětlení - prodej, montáž

Adresa

Valtická 253
691 44 Lednice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27683362
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dekorační a aranžovací materiály

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí sušených a umělých květin, stuh, aranžovacího, dekoračního a balícího materiálu a dalších floristických potřeb.

Kontaktní údaje

WWW: www.super-led.cz
WWW: www.florista.cz

Kontaktní osoba

MARIE HAVLÍČKOVÁ - Jednatel

JAROSLAV HAVLÍČEK

Jaroslav Havlíček - Majitel

Mobil: +420 739 460 695

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. František Keberle - Zahradní úpravy

Specializujeme se na kompletní realizace zahrad. Provádíme sadové i parkové úpravy, údržbu zeleně, výsadbu keřů či kácení a řezání stromů.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel