• Detail firmy

DECIUS, spol. s r.o.

Základní popis

Prodáváme solární systémy a kolektory na ohřev TUV. Provádíme přitápění objektů, solární ohřev vody v bazénech, instalace fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel. Nabízíme montáže, servis a poradenství včetně vyřízení dotací.

Adresa

Sušilova 1127/70
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63483955

Výrobky, činnosti

Prodáváme solární systémy a kolektory na ohřev TUV

Prodáváme solární systémy a kolektory na ohřev TUV. Provádíme přitápění objektů, solární ohřev vody v bazénech, instalace fotovoltaických elektráren.

Kontaktní údaje

Telefon: 544 228 850
Mobil: 608 886 836
E-mail: info@decius.cz
WWW: www.decius.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Klimeš - Jednatel

Další firmy v oboru

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.