• Detail firmy

Decamon, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme nabídku služeb a produktů se zaměřením na dovednosti soft i hard skills, a to u vzdělávání jednotlivců a vnitrofiremního vzdělávání. Nabízíme kvalitní a finančně dostupná školení a kurzy vlastní nabídky,a také na míru dle potřeb klientů.

Adresa

Klajdovská 2822/61
628 00 Brno - Líšeň

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27709892

Výrobky, činnosti

Odborné kurzy a vzdělávání.

Kontaktní údaje

E-mail: vzdelavani.projekty@decamon-edu.cz
WWW: www.decamon-edu.cz

Kontaktní osoba

Ing. Mgr. Jaroslav Hloušek, MSc. - Jednatel

E-mail: vzdelavani.projekty@decamon-edu.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PhDr. Zdeňka Endlicherová

Nabízíme kurzy a semináře v oblasti gastronomie. Kurzy pořádáme specializované nebo rekvalifikační. Poradenství na míru, semináře dle požadavků zákazníka. Profesní zkoušky dle Národní soustavy kvaifikací, plaztné v celé EU a důležité při získání zaměstnání v cizině.

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...