• Detail firmy

de Miclén Trading, s.r.o.

Základní popis

velkoobchod - drogistické zboží ČR, SR

Adresa

Hlavní 2
273 51 Velké Přítočno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25541226

Výrobky, činnosti

Kosmetika a drogerie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 606 230 651
Telefon: +420 312 522 113
WWW: www.demiclen.cz

Kontaktní osoba

JOSEF ŠVEJDA - Jednatel

Mobil: +420 602 650 902
Další firmy v oboru

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.