• Detail firmy

De Luxe STYLE, s.r.o.

Základní popis

Dovoz, distribuce a servis vířivek, saun a infrasaun.

Adresa

U lipové aleje 719/30
107 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29022649

Výrobky, činnosti

Vířivky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 322 333
E-mail: info@deluxestyle.cz
E-mail: zak@deluxestyle.cz
WWW: www.virivky-hotspring.cz
WWW: www.deluxestyle.cz

Kontaktní osoba

Pavol Kastelovič - Jednatel

Mobil: +420 602 347 744

Jiří Žák

Mobil: +420 723 098 610
E-mail: zak@deluxestyle.cz
Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.