• Detail firmy

DDesinDer, s.r.o.

Základní popis

Nabídka dezinfekce, dezinsekce, deratizace, bílení stájí a ostatních objektů, mytí tlakovou vodou. Prodej deratizačních přípravků.

Adresa

Pohořská 514/26
742 35 Odry

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28625501
DIČ:  CZ28625501

Výrobky, činnosti

Dezinfekce, dezinsekce, deratizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 731 470
E-mail: triska@ddesinder.cz
WWW: www.ddesinder.cz

Kontaktní osoba

Karel Tříska - Jednatel

Bořek Kopecký - Jednatel

Karel mladší Tříska - Jednatel

Další firmy v oboru

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

PLASCOL s.r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem dezinfekčních prostředků a poradenstvím v oblasti dezinfekce, včetně vypracování dezinfekčních plánů. Dále máme v nabídce aplikační pomůcky k dezinfekčním prostředkům.