• Detail firmy

DCP STAGE s.r.o.

Základní popis

Nabízíme potisk deskových materiálů s šířkou 200cm, délkou 350cm a tloušťkou až 10cm. Důležité je zmínit fotografickou kvalitu s rozlišením 1440dpi.

Adresa

K Březiněvsi 449/9
182 00 Praha 8 - Březiněves

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03065731
DIČ:  CZ03065731

Výrobky, činnosti

Designové prvky

Potisk mnoha druhů materiálů, sklo, dřevo, kov, keramika, kámen, karton, kompozitní materiály, speciální materiály.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 258 817
E-mail: grafik@dcpstage.cz
WWW: www.tisknasklo.cz

Kontaktní osoba

Petr Studničný

Miloslav Vlček - Jednatel

Miroslav Studničný - Jednatel

Další firmy v oboru

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.