• Detail firmy

DC Czech, s. r. o.

Základní popis

Společnost poskytuje školení internetové, informatiky. Autorizovaný prodejce hardwaru Hewlett-Packard. VAR partner pro informační systémy Dynamics.

Adresa

Konviktská 291/24
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49706250
DIČ:  CZ49706250
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  17
Roční obrat:  42000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej - výpočetní technika, inkoustové plottery, notebooky, servery, periferie, informační technologie (IT), tiskárny, software, tvorba www stránek, školení internetové, informatiky, počítače, atd...

Kontaktní údaje

Fax: +420 224 228 273
E-mail: info@cedrus.cz

Kontaktní osoba

Martin Másílko - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Hanuš

Autoškola Tomáš Hanuš zajišťuje výuku a výcvik skupin A, B, C, D, E. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž pravidelná školení řidičů referentů a řidičů z povolání. Nabízíme rekvalifikační služby. Navštivte webové stránky firmy, kde naleznete vozový park, kterým disponujeme i ceník výcviků a školení.

ELEKTRO-SERVIS mont s.r.o.

Specializujeme se na elektromontážní práce, hromosvody, revize třídy A a B bez omezení napětí či údržbu a revize VN zařízení. Nabízíme školení a zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb. Jsme spolupracujícím partnerem společnosti PRE.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.