• Detail firmy

DC BAU s. r. o.

Základní popis

Dodávka a montáž sekčních garážových vrat Novoferm. Výroba, dodávka a montáž bran (pojezdových, samonosných, křídlových) + dodávka komponentů.

Adresa

Na Hrázi 124/21
405 02 Děčín VIII - Dolní Oldřichov

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28750691
DIČ:  CZ28750691

Výrobky, činnosti

Vrata, brány, oplocení

Dodání a montáž sekčních garážových vrat Novoferm. Výroba, dodání a montáž bran (samonosných, pojezdových, křídlových) včetně pohonů + komponentů. Výroba, dodání a montáž oplocení na klíč (umělý kámen, dřevoplas, průmyslové oplocení).

Kontaktní údaje

E-mail: info@dcbau.cz
WWW: www.dcbau.cz

Kontaktní osoba

Romana Stuchlá

Mobil: +420 606 081 495
E-mail: info@dcbau.cz

Ing. Radek Švec - Jednatel

Václav Sýkora - Jednatel

Libor Němeček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Jindřich Dresler

Zakázková výroba eurooken, špaletových oken, schodišť, krovů, altánů a mnoho dalšího. Výroba pro památkáře.