• Detail firmy

DBS Prusinovice s.r.o.

Základní popis

Výroba lékárniček. Internetový prodej prázdných i vybavených lékárniček a zdravotních brašen. Výroba a služby opracování dřevěných polotovarů.

Adresa

Lesní 133
768 42 Prusinovice

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26247542

Výrobky, činnosti

Opracování dřevěných polotovarů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 386 262
Mobil: 602 549 570
E-mail: info@dbs-prusinovice.cz
E-mail: lekarnicky@dbs-prusinovice.cz
E-mail: dbs-karasek@iol.cz
WWW: www.lekarnicky.dbs-prusinovice.cz
WWW: www.dbskarasek.cz
WWW: www.sluzbydbs.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Karásek

Další firmy v oboru

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.