• Detail firmy

DBEST, s.r.o.

Základní popis

Navrhujeme, dodáváme a montujeme tepelná čerpadla i vodárny do studní, kotelen či na odčerpávání. Nabízíme značky Sigma Lutín, Grundfos či Wilo.

Adresa

Blanenská 167/19
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27752194

Výrobky, činnosti

Tepelná čerpadla

Kontaktní údaje

E-mail: info@dbest.cz
WWW: www.dbest.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Padyšák - Jednatel

Mobil: +420 604 600 500

Veronika Svobodová

Mobil: +420 739 201 903
Další firmy v oboru

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

VK - servis

Naše společnost se specializuje na servis čerpadel a elektroinstalační práce. Mezi hlavní činnosti firmy patří dodávky, instalace a servis čerpadel pro pitnou vodu i průmysl, převíjení motorů, dodávky pneumatických prvků Bürkert, servis a dodávky balících strojů, speciální elektroniky a teflonů.