• Detail firmy

db one, s.r.o.

Základní popis

Prodej, pokládka a renovace podlah. Kalkulace a zaměření po Praze zdarma. Nabízíme podlahy všech druhů a značek (vlastní vzorkovna), profesionální pokládku plovoucích i celoplošně lepených podlah a také odbornou renovaci parket aj. dřevěných podlah.

Adresa

Hálkova 1406/2
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28508572

Výrobky, činnosti

Prodej, pokládka a renovace podlah.

Nabízíme podlahy všech druhů a značek, profesionální pokládku plovoucích i celoplošně lepených podlah a také odbornou renovaci parket.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 233 494
E-mail: info@parketprim.cz
WWW: www.parketprim.cz

Kontaktní osoba

Kamil Demuth - Jednatel

Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.