• Detail firmy

db Betonové jímky s.r.o.

Základní popis

Naše firma vyrábí kvalitní levné samonosné betonové jímky (septiky-žumpy), vodoměrné šachty, armaturní šachty, velkoobjemové nádrže, retenční nádrže, požární nádrže, čerpací jímky. Stavíme septiky a kořenové čistírny odpadních vod nebo zemní filtry.

Adresa

Stříbrná 851
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28268571
DIČ:  CZ28268571

Výrobky, činnosti

Betonové jímky, žumpy, septiky.

Kontaktní údaje

E-mail: jimky@db-jimky.cz
WWW: www.db-jimky.cz

Kontaktní osoba

Bohuslav Dvořáček - Jednatel

Mobil: +420 732 323 244
E-mail: jimky@db-jimky.cz
Další firmy v oboru

Mgr. Zdeněk DVOŘÁK

Zajišťujeme řezání, tvarování a konečnou úpravu ozdobného a stavebního přírodního kamene. Dovážíme žulové deskoviny, kterou zpracováváme pro velkoodběratele i maloodběratele. Vyrábíme a prodáváme pomníky, pomníkové díly, dlažby, náhrobní doplňky a zahradní architekturu.

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.