• Detail firmy

DaZline Manufacturing CZ, s.r.o.

Základní popis

V naši nově vznikající lisovně jsme Vám schopni nabídnou sériovou produkci plastových výlisku z termoplastických materiálů, lisovaných na vstřikovací

Adresa

Třebovská 701/47
789 85 Mohelnice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29451477

Výrobky, činnosti

Lisování plastů

Kontaktní údaje

E-mail: Lubomir.danek@dazline.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Daněk - Jednatel

Mobil: +420 777 940 458
WWW: www.dazline.cz/

IVANA GRÉZLOVÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

SITTECH CZ, s.r.o.

Naše společnost je specialistou v těsnění. Jsme dodavateli těsnící hydrauliky, pneumatiky a rotačního pohybu. V naší nabídce najdete mnoho druhů a typů průmyslového těsnění, technické pryže, plastů, brzdového obložení. Na našich webových stránkách si můžete vybrat i mezi průmyslovými, odsávacími a vysokotlakými hadicemi. Nabízíme také prostředky pro údržbu výrobních podniků. Vše na www.