• Detail firmy

DaZ Tršice - Ing. Martin Dvořák

Základní popis

Dodáváme projekty pro rodinné domy. Poskytuje komplexní projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě speciálně staveb obytného charakteru. Dále pak zajištění výstavby jednotlivých projektů na klíč, poradenskou činnost od návrhu až po realizaci.

Adresa

Tršice 27
783 57 Tršice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65163257

Výrobky, činnosti

Poskytuje komplexní projekční,inženýrskou činnost

Dodáváme projekty pro rodinné domy. Poskytuje komplexní projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě speciálně staveb obytného charakteru. Dále pak zaj

Kontaktní osoba

Ing. Martin Dvořák - Jednatel

Telefon: +420 585 750 169
Mobil: +420 724 188 050
E-mail: info@daztrsice.cz
WWW: www.daztrsice.cz
Další firmy v oboru

TENZOVÁHY, s.r.o.

Váhy silniční, přejezdové váhy, váhy mostové, váhy mobilní, dynamické váhy, váhy pro nakladače. Dynamické vážení za nízkých (LSWIM) i vysokých rychlostí (HSWIM), měření dopravního zatížení komunikací, automatizace vah. Vlastní vývoj, výroba a servis.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.