• Detail firmy

Day Dream CZ s. r. o.

Základní popis

Vyrábíme sedací vaky pro děti a nově i lehací vak pro batolata, velké sedací pytle a pytle na sezení pro celou rodinu. V naší nabídce najdete i bean bag pro psy a kočky. Podívejte se na náš web www.day-dream.cz nebo na náš eshop www.vaky-pytle.cz

Adresa

Kacíř 445
541 01 Kryblice

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28801296

Výrobky, činnosti

Sedací vaky a lehací vaky pro batolata

Vyrábíme vaky pro děti i lehací vak pro batolata, velké sedací pytle a pytle na sezení pro celou rodinu. Nabízíme i bean bag pro psy a kočky.

Kontaktní údaje

E-mail: info@day-dream.cz
WWW: www.vaky-pytle.cz

Kontaktní osoba

Marie Sogelová - Generální ředitel

Mobil: +420 603 221 846
E-mail: info@day-dream.cz

Jan Novák - Jednatel

Mobil: +420 777 246 134

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Stanislav Jakoubek - textilní výroba a prodej

Specializujeme se na výrobu lůžkovin. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej froté a bambusových prostěradel, hotelových prostěradel i v atypickém provedení a rozměrech, prošívaných dek a polštářů, županů, ložního prádla, jersey prostěradel, klasických bavlněných tkaných prostěradel a mnoho dalšího.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

BS - textil s.r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem bytového textilu a potahových látek. V naší nabídce najdete různé typy potahových, dekoračních a závěsových látek, čalounické galanterie a bytového textilu. Dodáváme nehořlavé látky pro hotelový program - závěsy, potahy, blackout, matracoviny. Zajišťujeme prodej tkanin pro autobusy a vlaky. Nabízíme technické textilie.