• Detail firmy

David Zahradnický

Základní popis

Primárně se zabýváme tvorbou webových stránek a aplikací, grafikou a tiskem.

Adresa

Kloboukova 2193/12
148 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88223515

Výrobky, činnosti

Tvorba webových prezentací

Zabýváme se kompletní realizací webových stránek, od grafického designu až po naprogramování a kompletní spuštění v online verzi

Kontaktní údaje

E-mail: david.zahradnicky@dazmedia.cz
WWW: www.dazmedia.cz

Kontaktní osoba

David Zahradnický - Majitel

Mobil: +420 721 077 806
E-mail: david.zahradnicky@dazmedia.cz
Další firmy v oboru

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.