• Detail firmy

David Vyskočil

Základní popis

Provádím instalace, správu a servis počítačů, notebooků a sítí.

Adresa

Kapitána Jaroše 714/97c
568 02 Lány

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87971224

Výrobky, činnosti

Počítače

- správa, servis

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 190 366

Kontaktní osoba

David Vyskočil - Jednatel

Telefon: +420 461 100 651
E-mail: admin@davynet.cz
Další firmy v oboru

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.