Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

David VENDER

Základní popis

Zaměřujeme se na dodávky kancelářského nábytku a realizace kancelářských interiérů na klíč. Dále provádíme sklenářské a zámečnické práce a zajišťujeme rovněž stěhování firem a skladů, a to včetně těžkých břemen. Podrobné informace o činnosti firmy, fotogalerii i reference naleznete na našich webových stránkách. V případě zájmu Vám rádi vypracujeme cenovou nabídku. Neváhejte a kontaktujte nás!

Výrobky, činnosti

Realizace kancelářských interiérů
Naše firma realizuje kancelářské interiéry na klíč. Vytvoříme Vám příjemné pracovní prostředí a prostory Vaší kanceláře zařídíme tak, aby se Vám dobře pracovalo a abyste se cítili spokojeně. Kanceláře, recepce, provozovny, sklady - rychle a kvalitně!

Sklenářské práce
V rámci sklenářských prací nabízíme řezání, vrtání či pískování plochého skla jakýchkoliv tlouštěk, brousíme hrany, leštíme skleněné výplně a desky, zasklíváme výlohy, okna a dveře, buď jednoduchým sklem nebo izolačním dvojsklem.

Zámečnické práce
Vyrábíme ocelové konstrukce a prvky (i z nerezu), ploty, mříže, zábradlí, dveřní vrchní a podlahové zavírače, dveřní a panikové kování a mnoho dalšího.

Stěhovací služby
Zajišťujeme stěhovací servis pro firmy. Disponujeme dodávkou FIAT DUCATO (objem zavazadlového prostoru 11 m3) a nákladním vozem IVECO s hydraulickým čelem (objem 36 m3). Stěhujeme kanceláře i sklady, s možností balících služeb přes stěhováním.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz