• Detail firmy

David Vaník Stone Target

Základní popis

Renovujeme veškeré zašlé plochy, jako podlahy, schody, parapety, pracovní desky a pulty, z přírodního i umělého kamene (mramor, teraco, žula, pískovec). Dolíváme teraco a dodáváme kámen. Specializovanými postupy a prostředky navrátíme kamenům lesk.

Adresa

Buzulucká 570/8
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86638866

Výrobky, činnosti

Renovace kamene

Kontaktní údaje

E-mail: info@stone-target.cz
WWW: www.stone-target.cz

Kontaktní osoba

David Vaník - Jednatel

Mobil: 775 210 041

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.