• Detail firmy

David Urban

Základní popis

Zabýváme se výrobou reklamních bločků všeho druhu. Naším stěžejním produktem jsou samolepící bločky (Post-It) s vlastním potiskem.

Adresa

Střední 1468
252 28 Černošice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86592637

Výrobky, činnosti

Reklamní bločky

Kontaktní údaje

E-mail: info@lepitka.cz
WWW: www.lepitka.cz

Kontaktní osoba

David Urban - Majitel

Mobil: +420 775 691 069
Další firmy v oboru

ZEBRA s.r.o.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a štítky bez tisku i s tiskem. Používáme velké množství různých vstupních materiálů od renomovaných dodavatelů Avery Dennison, UPM Raflatac, 3M a Arconvert, a tak se vždy podaří najít správný materiál pro konkrétní použití.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.