• Detail firmy

David Tvrdík

Základní popis

Získali jsme celou řadu certifikátů, včetně ocenění za 1. místo udělené Fakultou stavební Vysokého učení technického v Brně a Cechem klempířů, pokrývačů a tesařů ČR, v nejprestižnější pokrývačské soutěži „TONDACH Pálená střecha 2009“.

Adresa

Náves 5
330 23 Úherce

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43339425
DIČ:  7802212099

Výrobky, činnosti

Klempířství

Kontaktní údaje

E-mail: davidtvrdik@podstrechu.cz
WWW: www.podstrechu.cz

Kontaktní osoba

David Tvrdík - Generální ředitel

Mobil: +420 775 095 552
E-mail: davidtvrdik@podstrechu.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Hýbl

Zajišťujeme tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme na zakázku altány, pergoly, zahradní domky, stání pro auta apod. Dále realizujeme střechy a opravy střech. Působíme ve Kdyni a okolí.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění