• Detail firmy

David Tůma

Základní popis

Nabídka historických předmětů a zboží, které vyrábím většinou pod širým nebem, za použití ručního nářadí a především s láskou k řemeslu. Produkuji převážně repliky raně středověkých výrobků, ale vyrábím i předměty na jiná období naší historie.

Adresa

K Trati 114
251 01 Světice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87578280
DIČ:  CZ8112090591
  • Maloobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nabídka historických předmětů a zboží.

Kontaktní údaje

E-mail: info@vikingtrade.cz
WWW: vikingtrade.cz

Kontaktní osoba

David Tůma - Majitel

Mobil: +420 739 077 705
E-mail: info@vikingtrade.cz
Další firmy v oboru

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.

František Zeman

Zabýváme se výrobou barokního intarzovaného nábytku na zakázku. Vyrábíme repliky starožitného nábytku, opravujeme a renovujeme komody, skříně, truhly, stoly, židle apod. Další naší činností je výroba pouzder na doutníky. Ukázky naší práce naleznete na stránkách firmy, v sekci Prezentace. Neváhejte nás navštívit!