• Detail firmy

David Šponer

Základní popis

Provozuji reklamní agenturu zabývající se marketingem, hostesingem a propagací.

Adresa

Kudrnova 95/22
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88147461
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provozuji reklamní agenturu

zabývající se marketingem, hostesingem a propagací.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 739 945
E-mail: work.plzen@email.cz

Kontaktní osoba

David Šponer - Majitel

Další firmy v oboru

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!