• Detail firmy

David Spiřík

Základní popis

Prodáváme nejen osobní automobily, ale přede vším užitkové a nákladní vozy typu Viano, Vito, Sprinter a Atego.

Adresa

Lazaretní 1/7
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74106732

Výrobky, činnosti

Automobily Mercedes-Benz

- osobní automobily, užitkové a nákladní vozy

Kontaktní údaje

E-mail: mb.rent@seznam.cz
WWW: www.mb-rent.cz

Kontaktní osoba

David Spiřík - Majitel

Mobil: +420 776 745 652

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Brno Bobycentrum ****

Hotel Brno Bobycentrum **** se nachází pouhých 10 minut od centra Brna. Nabízí 140 pokojů různého typu včetně prezidentského apartmá a množství prostor pro pořádání kongresů, večírků, svateb a jiných společenských či firemních akcí. Nechybí zázemí pro volný čas, sportovní aktivity - bowling, squash, motokáry, pro relax kadeřnictví, thajské masáže a další hotelové služby.

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.