• Detail firmy

David Sobotík

Základní popis

Provádíme veškeré elektroinstalační práce včetně rekonstrukcí rozvodů. Realizujeme nové hromosvody a opravy starších hromosvodů. Slaboproudé a silnoproudé instalace. Zajistíme kompletní rekonstrukci Vašeho bytu, kuchyně či koupelny.

Adresa

Kranichova 933/20
710 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73962830
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektromontáže na klíč Ostrava.

Nabízíme elektromontážní práce. Provádíme silnoproudé a slaboproudé instalace. Zajišťujeme rekonstrukce a revize elektronických zařízení a systémů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 669 981
E-mail: hopsematam@seznam.cz
WWW: www.hopsematam.cz

Kontaktní osoba

David Sobotík - Majitel

Další firmy v oboru

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Jan Vrbica

Zabýváme se revizemi elektra, hromosvodů, nářadí, spotřebičů, hromosvodů, ale i zařízení v objektech s nebezpečím výbuchu E2B. Provádíme opravy porevizních závad.