• Detail firmy

David Sobotík

Základní popis

Provádíme veškeré elektroinstalační práce včetně rekonstrukcí rozvodů. Realizujeme nové hromosvody a opravy starších hromosvodů. Slaboproudé a silnoproudé instalace. Zajistíme kompletní rekonstrukci Vašeho bytu, kuchyně či koupelny.

Adresa

Kranichova 933/20
710 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73962830
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektromontáže na klíč Ostrava.

Nabízíme elektromontážní práce. Provádíme silnoproudé a slaboproudé instalace. Zajišťujeme rekonstrukce a revize elektronických zařízení a systémů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 669 981
E-mail: hopsematam@seznam.cz
WWW: www.hopsematam.cz

Kontaktní osoba

David Sobotík - Majitel

Další firmy v oboru

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

LEDuniversal MARVER STEEL s.r.o.

Provozujeme e-shop s LED osvětlením. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, LED moduly, LED diody, LED zářivky, LED panely, LED stropní svítidla, LED stolní lampičky, LED pouliční osvětlení nebo LED průmyslové osvětlení. Prodáváme a montujeme produkty vlastní výroby i produkty jiných výrobních společností.