• Detail firmy

David Šmat

Základní popis

Naším posláním je řešit Vaše každodenní problémy, převzít na sebe rutinní a periodicky se opakující záležitosti, tím Vám šetřit čas a peníze a umožnit Vám plně se soustředit na své priority. Překlady, korektury, Grafika, Prezentace, WEB, aj.

Adresa

Ostravská 626
199 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75859904
DIČ:  CZ8707070185

Výrobky, činnosti

Virtuální asistent

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 396 707
Mobil: +420 739 932 815
E-mail: info@virtualniasistenti.cz
WWW: www.virtualniasistenti.cz

Kontaktní osoba

David Šmat - Majitel

Mobil: +420 739 932 815
E-mail: info@virtualniasistenti.cz
Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.