• Detail firmy

David Santarius - Fol-Izol

Základní popis

Vodotěsné izolace plochých střech. Izolace základů staveb jak proti zemní vlhkosti, tak proti tlakové agresivní vodě. Výroba a montáž střešních světlíků.

Adresa

Gen. Svobody 1572
735 41 Petřvald u Karviné

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25908910

Výrobky, činnosti

Vodotěsné izolace plochých střech

Kontaktní údaje

E-mail: info@folizol.cz

Kontaktní osoba

David Santarius - Jednatel

Mobil: 608 053 054
E-mail: info@folizol.cz
WWW: www.folizol.cz
Další firmy v oboru

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.