• Detail firmy

David Rybecký

Základní popis

Firma Truhlářství David Rybecký se zabývá výrobou kuchyňských linek, obývacích stěn, dětských pokojů, vestavných skříní a jiného nábytku na zakázku. Také vyrábíme zahradní domky, pergoly či zastřešení teras dle přání zákazníka.

Adresa

Padělky 1157/17
696 01 Rohatec

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76433650

Výrobky, činnosti

Kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny - výroba.

Kontaktní údaje

E-mail: truhlarstvi@rybecky.cz
WWW: www.rybecky.cz

Kontaktní osoba

David Rybecký - Majitel

Mobil: +420 737 778 619
E-mail: truhlarstvi@rybecky.cz
Další firmy v oboru

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

Lubomír Krakovský

Nabízíme služby modelárny. Vyrábíme modely, laminovací kopyta, formy, odlitky, modely architektury, dekorace (artefakty) pro výstavnictví i umělecké prvky. Provádíme úpravy modelových zařízení. Výroba prototypů dle výkresové dokumentace, zpracování licích pryskyřic, polyuretanů atd. Věnujeme se rovněž truhlářské výrobě.

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.