• Detail firmy

David Řeha

Základní popis

Prodej s elektronikou a elektrotech.Nabízíme štěnice,bezpečnostní kamery,alarmy,detektory skrytých odposlechů a kamersledovací i zabezpečovací zař.

Adresa

Lískovec 393
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76563928

Výrobky, činnosti

Prodej spotřební elektroniky a elektrotech

Provozujeme internetový obchod s elektronikou a elektrotechnikou. Nabízíme štěnice, bezpečnostní kamery, alarmy, detektory skrytých odposlechů a kamer, sledovací i zabezpečovací zařízení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 679 086
Mobil: +420 733 735 669
E-mail: info@palaczbozi.cz
WWW: www.palaczbozi.cz

Kontaktní osoba

David Řeha - Majitel

Další firmy v oboru

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.