• Detail firmy

David Rambousek

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti grafického designu a reklamy. Navrhování logotypů, firemního stylu, propagačních tiskovin a internetových stránek.

Adresa

Úprkova 47/63
500 09 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68458533

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb grafického designu a reklamy

Nabídka služeb v oblasti grafického designu a reklamy. Navrhování logotypů, firemního stylu, propagačních tiskovin a internetových stránek.

Kontaktní osoba

David Rambousek - Majitel

Mobil: +420 608 106 590
E-mail: primitiff@email.cz
WWW: www.davidrambousek.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.