• Detail firmy

DAVID PODEŠŤ

Základní popis

Projekční kancelář, navrhování pozemních staveb. Rodinné a bytové domy, drobné stavby, rekonstrukce, zaměření stávajících stavů.

Adresa

Lešná 29
756 41 Lešná

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87032074

Výrobky, činnosti

Projektování pozemních staveb

Zpracování stavební projektové dokumentace pro všechny stupně projektu (studie, územní řízení, stavební povolení, realizaci staveb, pasport). Novostavby a rekonstrukce rodinných domů, bytové a občanské výstavby.

Kontaktní údaje

E-mail: info.dpprojekt@gmail.com
WWW: dp-projekt.webnode.cz/

Kontaktní osoba

David Podešť - Majitel

Mobil: +420 777 058 756
E-mail: info.dpprojekt@gmail.com
Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.