• Detail firmy

David Plíva

Základní popis

Internetový obchod zaměřený na prodej autopotahů. Univerzální autopotahy za rozumné ceny, autopotahy na míru látkové, z luxusní ekokůže a dalších kvalitních materiálů. Univerzální autotrika s originálním designem.

Adresa

Dolní cesta 249
561 51 Orlice

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63197120
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Autopotahy na míru

Autopotahy na míru šité na určitý typ vozu v dané výbavě sedadel. Široký výběr materiálů. Obsáhlá databáze střihů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 785 301
E-mail: fa@fajnautopotahy.cz
WWW: www.fajnautopotahy.cz
E-shop: www.fajnautopotahy.cz

Kontaktní osoba

David Plíva - Majitel

Mobil: +420 776 785 301
E-mail: fa@fajnautopotahy.cz
Další firmy v oboru

TRIGI, s.r.o.

Vyrábíme technické tkaniny ze lnu, bavlny a juty. Náš sortiment dále tvoří bavlněné plachtoviny a stanovky, malířská plátna, velkoprostorové stany a párty stany, textilní haly, atypická zastřešení, plachty a autoplachty, poštovní pytle a obaly. Na kompletní nabídky se můžete podívat na našich webových stránkách.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.

Auto-pneu-servis Jenda s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Opravujeme motory, převodovky a startéry. Zajišťujeme prodej pneumatik pro osobní a nákladní automobily nebo motocykly.