• Detail firmy

David Pavlík

Základní popis

Stavební práce,rekonstrukce bytů,domů,nízkoenergetické stavby,podlahy,dlažby,obklady,vodo,topo,plyn,elektro,interiéry,kuchyně,vestavěný nábytek,okna a dveře ,rolety venkovní a vnitřní, garážové vrata,zateplení,fasády.

Adresa

Březová 178
763 15 Březová

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69742588

Výrobky, činnosti

Stavební práce

- rekonstrukce bytů,domů,nízkoenergetické stavby,podlahy,dlažby,obklady,vodo,topo,plyn,elektro,interiéry,kuchyně,vestavěný nábytek,okna a dveře

Kontaktní údaje

E-mail: poptavka-nabidka@seznam.cz

Kontaktní osoba

David Pavlík - Majitel

Telefon: +420 777 830 920
E-mail: poptavka-nabidka@seznam.cz
Další firmy v oboru

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

STOLAŘSTVÍ ROŽNOV

Specializací firmy je výroba bytového, koupelnového i kancelářského nábytku, kuchyňských linek. Doplňkově prodáváme vestavěné i volně stojící elektrospotřebiče. Samozřejmostí je doprava a montáž našeho nábytku.