• Detail firmy

David Pádivý

Základní popis

Poskytujeme úklidové služby pro domácnosti, firmy a nebytové prostory včetně mytí oken po malířských pracích,čištění koberců a úklid podlahových ploch

Adresa

Sládkovičova 1269/3
142 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71653961

Výrobky, činnosti

Úklidové služby pro domácnosti, firmy

Poskytujeme úklidové služby pro domácnosti, firmy a nebytové prostory včetně mytí oken po malířských pracích,čištění koberců a úklid podlahových ploch.

Kontaktní údaje

E-mail: info@stavebnici.com
WWW: www.stavebnici.com

Kontaktní osoba

David Pádivý - Majitel

Mobil: +420 608 957 950

Ing. Roman Průcha - Majitel

Mobil: +420 608 222 127

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

AUTOMYČKA HOSTIVAŘ s.r.o.

Naše automyčka Hostivař poskytuje kompletní služby v oblasti čištění a ošetření aut. Nabízíme mokré a suché ruční mytí aut, čištění interiéru aut včetně možnosti čištění ozonem, tepování interiéru, čištění kůže aut, renovace laku vozidel, mytí dodávek a kompletní voskování aut. Každý měsíc přinášíme našim klientům zajímavé akce. Více informací naleznete na našich webových stránkách.