• Detail firmy

David Merenda

Základní popis

Specializujeme se na prodej, on-line prodej, profesionální montáže a servis satelitní techniky, instalace satelitních kompletů platforem Skylink a freeSAT v Olomouckém kraji, zejména v okrese Šumperk a Olomouc.

Adresa

Prievidzská 23A
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74702734
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáže a servis satelitní techniky

Zajišťujeme montáž našich i cizích satelitních kompletů, servisní činnost satelitní techniky. Satelitní televize platforem Skylink, CS Link a freeSAT.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 770 941
E-mail: info@dmdata.cz
WWW: www.dmdata.cz

Kontaktní osoba

David Merenda - Majitel

Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

Ing. Vít Sláma

Nabízíme servis výpočetní techniky, sestavení počítačů, návrhy a realizace rozvodů datových sítí, instalace softwaru či odvirování počítačů.

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.