• Detail firmy

David Marek - stavební práce

Základní popis

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, koupelen, provozoven a přestavby bytových jader. Při přestavbě provádíme veškeré zednické a obkladačské práce. Zajišťujeme taktéž elektroinstalaci, malířské a instalatérské práce. Kalkulaci provedeme zdarma.

Adresa

Strojírenská 47/18
155 21 Praha 5 - Zličín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69804061
DIČ:  CZ69804061

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů,

koupelen, provozoven a přestavby bytových jader. Při přestavbě provádíme veškeré zednické a obkladačské práce. Zajišťujeme taktéž elektroinstalaci...

Kontaktní osoba

David Marek - Jednatel

Mobil: 733 650 169
E-mail: marek.davidd@seznam.cz
WWW: www.marek-stav.com/
Další firmy v oboru

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.